Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę!Prašome leisti man daryti, kai produkto įvedimo (tai labai svarbu, prašome būtinai perskaitykite prieš jums nuspręsti, pirkti.Priešingu atveju, jums bus traktuojami kaip apdailos skaityti ir gauti informaciją apie produktą). 1All pagrindinėse plokštėse yra atskirtas nuo mobiliojo telefono, tiek it\ \ 's ne 100% naujas, bet motininė plokštė turi būti 100% originalus, 100% geros kokybės ir prieinamas laive, kuris yra priimtas griežtas testą. 2Before užsakymą, prašome atidaryti savo mobiliojo telefono galinį dangtelį, išimkite bateriją ir laikytis aiškios nuotraukos, tada siųsti man, tai padės mums patvirtinti mobiliojo telefono redakcija už jus. 3We patvirtinti, kad jūsų mobiliojo telefono versija, ar galite gauti klaidingas plokštę. 4If jūs don\ \ 't žinoti, kaip įdiegti, prašome rasti profesionalių, susirinkimų , ačiū! 5If jums reikia didmeninė, prašome susisiekti su mumis arba rašykite man, informacija apie reikalavimus, mes suteiksime jums geriausias wholesaleprice.Dėkojame už jūsų skaitymo ir laimingas pirkinių!

Žymos: valdybos grandinės vivo, plokštė xiaomi, "samsung" galaxy " tab " s3 mainboard, vivo 6 plokštė, mi plokštė, plokštė s4, 1155 plokštė, alyvuogių, plokštė samsung galaxy a10, SIM.

Kokybė
kaina
Prekės Pavadinimas maoiy
Garantija
Suderinamos Prekės "Samsung"
Spalva
QC

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas pristatymas Europea versija 16GB originalus plokštę " samsung Galaxy S4 i9500 16GB atrakinta mainboard Andriod sistemos

Papildoma informacija

Kaina:€12.27

SKU: s297

Atsiliepimai: