Medinis Paukštis Tiektuvą Kabinti Sodo Kieme Apdailos Sesiakampio Formos Su Stogo

Specifikacija:

Pritraukti paukščių ieško maisto.Tegul paukščiai gyvena ir mėgautis sėklos maisto, tada jūs galite pamatyti, paukščiai iš "windows", denius ar terasos.

Ateina pilnai surinktas ir paruoštas pakabinti.Su savo sesiakampio formos, paukščių lesyklėlę funkcijų nuožulnaus stogo atspalvis paukščių apsaugos nuo saulės ir lietaus.Kai sėklos valgomi, daugiau sėklų bus natūraliai užpildyti dėklas.

Telpa iki 1000ml sėklų.Tai gali būti alsuoja įvairių sėklų pritraukti paukščių, tokių kaip juodos naftos saulėgrąžos sėklos, dygminų sėklos, siekiant pritraukti raudona amadinų, papai, namas amadinų, paukščių, mėlyna paukščių, warblers, varnėnų ir dar daugiau!

Paukščių lesyklėlę yra įrengta twist lock dangtelį, laikykite dangtelį saugiai uždarytas ir sėklos yra švieži ir sausi viduje.Aišku, plokštes galima lengvai patikrinti sėklų lygiai.Kai jis ateina į pildymas, tiesiog pasukite atrakinti, pakelkite dangtį į viršų ir supilkite sėklos.

PASTABA - Prašome patikrinti paukščių lesyklėlę kartą per savaitę, norėdami pamatyti, jei yra vabzdžių ir grybų, ir išvalyti jį reguliariai su švelnaus muilo ir vandens tirpale.

Šmėžavimas Žvaigždės Formos Šešiakampis Kabinti Laukinių Paukščių Lesyklėlę

Aišku, plokštės lengvai stebėti sėklos lygio.Stoglangis, lengvai pripildymo ir valymo.

Kai šešių pusių galima valgomasis ji leidžia paukščius, valgyti daugiau taikiai.

Ateiti visiškai surinkti, ir pasirengę pakabinti medžio šaką ar lauke.

Medžiaga: mediena

Sėklos Talpa: 1000ml Dydis: 24x20cm Pakuotė:

1 x paukščių lesyklėlę

Žymos: paukščių pakabukas, paukščių lesyklėlę lauko, paukščių apykaklės, paukščių narvas dangtis, spalvinga dekoracija paukštis, medinių dekoratyvinių paukščių, žymos apdailos paukštis, atveju papūga, dirbtinis lizdas, maišelį su balandžiai.

Prekės Pavadinimas ISHOWTIENDA
Medžiaga Mediena

Parašyti atsiliepimą

35# Mediniai Paukščių Lesyklėlę Kabinti Sodo Kieme Apdailos Sesiakampio Formos, Su Stogu, Sodo Reikmenys

Papildoma informacija

Kaina:€5.17

Kategorija:parduotuvės

SKU: s354

Atsiliepimai: